Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 13 517,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Głębokość

Głębokość

Szerokość

Szerokość

Wyskokość

Wyskokość

Dom i Ogród

Aktywne filtry

W naszym sklepie internetowym wyposażysz swój prywatny warsztat w akcesoria, za pomocą których zaprowadzisz porządek w ogrodzie, uporasz się z małymi awariami, a także przeprowadzisz różne prace remontowe. Znajdziesz tu mniejsze i większe urządzenia do domu i do użytku zewnętrznego. Sprawdź, czy mamy tu narzędzia, jakich potrzebujesz, a następnie złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym!

Wiosenne i jesienne porządki na zewnątrz

Posiadasz ogród warzywny, trawnik lub rabatę kwiatową? W takim razie wyposaż się w sprzęt, dzięki któremu przeprowadzisz wszystkie zabiegi pielęgnacyjne W naszej ofercie znajdziesz małe narzędzia do ogrodu takie jak nożyczki do ucinania łodyg i sekatory. W Twoim składziku nie może zabraknąć także grabi do liści i odpadów roślinnych, łopat do śniegu czy też szpadli niezbędnych podczas prac na grządkach. Oferujemy także bardziej zaawansowane urządzenia do ogrodu: kosiarki, podkaszarki, a także sprzęt do opryskiwania i nawadniania roślin, drzew oraz krzewów rosnących wokół domu. Znajdziesz u nas ponadto wymienne trzony do łopat i innych narzędzi - wykonane są z drewna lub tworzyw sztucznych, mają też różne długości i uchwyty.

Przydatne akcesoria do Twoich projektów

Polecamy zaopatrzyć się także w narzędzia do domu, które przydadzą się podczas różnych prac warsztatowych. Oferujemy na przykład praktyczne nożyce do blachy, a także większe urządzenia, jak młotowiertarki i pilarki. W tej części naszego sklepu z narzędziami oferujemy również zestawy gwoździ, a także gwoździarki przeznaczone do pracy z podłożami różnego rodzaju: drewnem, betonem itp. Proponujemy także szeroki wybór haczyków z metali i tworzyw sztucznych, które przydadzą się chyba w każdym pomieszczeniu w domu. Można przyczepić je do ścian, płytek, mebli lub drzwi za pomocą samoprzylepnego paska.

Urządzenia do domu i ogrodu z naszego asortymentu to solidne wyroby od takich marek, jak Proline, Stanley, Asko, NEO i wielu innych. Wyposaż w nie swój warsztat, by zadbać o hodowaną roślinność i wykonać różne remontowe projekty.

Produkt dodany do porównania