Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 40,00 zł - 475,00 zł

Głębokość

Głębokość

Szerokość

Szerokość

Wyskokość

Wyskokość

Widły

Aktywne filtry

W tej kategorii znajdziecie akcesoria, które są niezbędne na wyposażeniu każdego gospodarstwa, działki czy domu z ogrodem. Widły i gable do kopania ziemniaków, kamieni, ziemi czy kompostu, ułatwią Wam prace na grządkach i przy rabatach. Solidne i praktyczne akcesoria zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o amatorach oraz profesjonalistach. Uniwersalne zastosowanie i wygoda użytkowania sprawiają, że polecane produkty znajdują uznanie w oczach wielu naszych klientów.  

Akcesoria gospodarskie różnią się między sobą zastosowaniem, a co za tym idzie wyglądem. Widły do kamieni, kompostu, ziemi czy kopania ziemniaków posiadają różną ilość oraz sposób rozstawienia zębów. Przy wyborze produktu, który będzie nam służył i spełniał swoją funkcję, powinniśmy kierować się między innymi wyglądem głowicy. Od tego, jak gęsto są ułożone zęby, będzie wiele zależało! Ze względu na ich rozstawienie, modele dzieli się na amerykańskie, diabelskie, klasyczne oraz gable. Wszystkie rodzaje znajdziecie w naszej ofercie, dopasowując artykuł do własnych potrzeb. 

Akcesoria do prac polowych i ogrodu

Oprócz wyglądu głowicy przed zakupem produktu, warto zwrócić uwagę na trzonek. Powinien on być wykonany z trwałych i odpornych na zniszczenia materiałów. Właśnie takie akcesoria zamówicie w naszym sklepie online. Dodatkową zaletą prezentowanych w kategorii produktów do kopania, jest wygodny uchwyt. Dzięki temu praca w polu, na działce czy w ogrodzie, będzie szła sprawniej. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem. Gable do ziemniaków oraz widły ogrodowe do kompostu, kopania ziemi czy kamieni są u nas dostępne od ręki! Macie dodatkowe pytania lub chcecie się upewnić, czy model, który wybraliście, jest tym właściwym? Czekamy na Wasze telefony lub maile.

Produkt dodany do porównania