Myjki ciśnieniowe

Aktywne filtry

Szybkie i skuteczne czyszczenie samochodu, kostki brukowej, a nawet elewacji? Bezprzewodowe myjki ciśnieniowe są urządzeniami, które mogą być wykorzystywane w gospodarstwach domowych, a także w warsztatach. Stosuje się je również podczas wielu prac w przestrzeni publicznej. W zestawie z urządzeniem akumulatorowym lub spalinowym zwykle znajdują się niezbędne do jego użytku części: wąż ciśnieniowy, rękojeść pistoletowa z lancą oraz zbiornik na detergent.

Model spalinowy czy na akumulator?

Do prywatnego użytku i niezbyt skomplikowanych zadań najlepiej nadają się urządzenia akumulatorowe. Warianty spalinowe lepiej sprawdzą się zaś podczas intensywnych prac, jak na przykład czyszczenie elewacji dużych obiektów użytku publicznego. Zaletą urządzeń akumulatorowych jest brak okablowania: do użytku domowego wybierzemy raczej model mniejszy i bardziej poręczny, pod względem mocy zwykle wystarczający będzie wariant, w którym wynosi ona od 1200 do 1600 W. Myjka ciśnieniowa spalinowa jest z kolei urządzeniem o większych gabarytach, zwykle wyposażonym w części ułatwiające jej transport: koła i uchwyt.

Lance, zbiorniki i inne akcesoria wymienne

Zaopatrzysz się u nas także w części do myjek ciśnieniowych, zarówno akumulatorowych, jak i spalinowych. Sięgnij po nie, jeśli chcesz zwiększyć zakres funkcji swojego urządzenia lub jeśli oryginalne akcesoria zostały uszkodzone. Szczotki o różnych kształtach końcówek pomogą w doczyszczeniu trudno dostępnych miejsc, na przykład felg, kół bądź części rowerowych. Wymienne lance umożliwiają zaś regulowanie siły strumienia wody, a modele przedłużające zwiększają zasięg czyszczenia i pomagają dotrzeć do różnych zabrudzonych zakamarków. W sprzedaży znajdziesz także specjalną szczotkę okrągłą. Dzięki obecności dwóch rotacyjnych dysz z jej pomocą można wyczyścić różne płaskie powierzchnie: patio, ścieżkę z kostki brukowej, a nawet elewacje budynków.

Myjka ciśnieniowa akumulatorowa, a może spalinowa? Wybierz potrzebne Ci urządzenie, dobierz odpowiednie części dodatkowe i ciesz się praktycznym urządzeniem o dużej funkcjonalności.

Produkt dodany do porównania