Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 278,00 zł

Klucze

Aktywne filtry

Posiadamy w sprzedaży blisko 3000 narzędzi ręcznych od cenionych na rynku producentów. Wyroby prezentowane w tej kategorii przydadzą się każdemu majsterkowiczowi, od wielu lat są też nieodzowne w codziennej pracy instalatorów, mechaników, hydraulików i wielu innych fachowców. Profesjonalne klucze nasadowe bez większego trudu można dostosować do czynności, którą zamierzamy wykonać. Wystarczy zastosować specjalne przedłużki, przeguby, redukcje i inne akcesoria, które również możesz zamówić w naszym sklepie online. To właśnie dzięki ogromnym możliwościom konfiguracyjnym tego typu narzędzia uważane są przez ekspertów za sprzęt nie tylko bardzo precyzyjny, ale również wygodny w użytkowaniu, gdyż ogranicza on do minimum siłę, którą musimy przyłożyć, aby odkręcić lub przykręcić śrubę.

Profesjonalny komplet kluczy nasadowych z grzechotką marki Stanley i Proline

Aby prace remontowe i naprawcze przebiegały szybko i sprawnie, potrzebny będzie dobrze wyposażony warsztat. W atrakcyjnej cenie uzupełnisz go przykładowo o duży zestaw kluczy nasadowych Proline i Stanley z grzechotką, dzięki której z łatwością można dotrzeć do nawet najtrudniej dostępnych miejsc. W naszym asortymencie dostępne są też oczywiście pojedyncze produkty w rozmiarze 1/4, 1/2, 3/4 oraz 3/8 cala.

Jeżeli nie wiesz, który kompletny zestaw z grzechotką marki Stanley lub Proline wybrać, możesz zdać się na ekspertów z naszego sklepu online. Pracownicy firmy Atom Narzędzia chętnie Ci doradzą!

Produkt dodany do porównania